Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
У Шарія є вілла за мільйон євро в Іспанії – «Слідство. Інфо»

У Шарія є вілла за мільйон євро в Іспанії – «Слідство. Інфо»

Блогер минулого року став власником будинку площею 230 квадратних метрів на березі моря в містечку Рода-де-Бара у Каталонії

У Шарія є вілла за мільйон євро в Іспанії – «Слідство. Інфо»
фото www.slidstvo.info/

Український блогер, бізнесмен та віднедавна політичний діяч Анатолій Шарій вже близько року володіє віллою в каталонському містечку Рода-де-Бара. Про це свідчать дані розслідування журналістів «Слідство.Інфо».

Виданню вдалось дізнатись, що у серпні минулого року Шарій став власником будинку площею 230 квадратних метрів на березі моря в містечку Рода-де-Бара у Каталонії, Іспанія.. В описі нерухомості та земельної ділянки вказано, що будинок складається з основного житлового поверху на 161 кв.м та підвального приміщення на 69 кв.м. Навколо будинку є сад площею у 5,2 сотки. Також у документі вказано, що одразу за  земельною ділянкою розташований пляж.

У Шарія є вілла за мільйон євро в Іспанії – «Слідство. Інфо»

Із іспанського документу незрозуміло, як саме Шарій став власником вілли: купив чи отримав на якихось інших умовах. Також не вказано ціну об’єкту.

Судячи з розцінок на місцевий сайтах нерухомості  та з огляду на ексклюзивне розташування будинку Шарія на першій лінії журналісти припустили, що вілла могла на момент продажу коштувати близько мільйона євро. Як відомо, Шарій своїх статків і майна не декларує.

Анатолій Шарій – колишній журналіст, який втік з України у 2012 році та отримав політичний притулок у Литві. Згодом почав вести політичний блог на каналі YouTube, який на сьогодні налічує понад 2 млн підписників.

Риторику Шарія часто називають проросійською та прокремлівською, за що він ображається та навіть подає до суду. Щоправда, за даними партнера Youtube – сервісу Tubular, за підсумками весни близько 40% YouTube-аудиторії Шарія – з Росії.

Влітку 2019 року Шарій, перебуваючи за кордоном, оголосив про створення політичної партії та назвав її «Партія Шарія». Нова структура вирішила одразу позмагатися за місця у Верховній Раді. Центральна виборча комісія спочатку зареєструвала Шарія кандидатом у депутати, однак потім скасувала реєстрацію, оскільки він не проживає в Україні з 2012 року.

Чоловік ретельно приховує місце свого перебування, посилаючись на питання безпеки. Із фотографій у соцмережах можна зрозуміти, що Шарій та його дружина Ольга мешкають десь у Європі. Останнім часом на сторінках у соцмережах подружжя все частіше з’являються краєвиди південних країн. Пейзажі там часто подібні до Коста-Дорада.

Наразі прихильники блогера-втікача готуються до місцевих виборів, які відбудуться восени. Рейтинги партії, особливо на півдні та сході країни, відчутно зростають.

Водночас до фінансування Партії Шарія виникає багато запитань. Сам блогер та його дружина під час торішньої парламентської кампанії декларацій щодо своїх статків не подали. Про способи їх заробітку невідомо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті