Захворіло у світі
18,601,795
Померло у світі
702,045
Вилікувалось у світі
11,178,978
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
Трамп наполягає на відкритті шкіл у США у вересні

Трамп наполягає на відкритті шкіл у США у вересні

Він заявив, що сильно тиснутиме на губернаторів для реалізації задуманого

Трамп наполягає на відкритті шкіл у США у вересні
фото www.flickr.com/photos/julia_melina/6812398785

Президент США Дональд Трамп чітко висловив свою позицію щодо освітнього процесу у США, він заявив, що школи в країні мають повторно відкритись восени навіть в умовах глобальної пандемії.

Як повідомляє ABCNews, намір президента пов’язаний із більш широким прагненням, щоб країна відновила нормальну економічну діяльність, зокрема, з огляду на майбутні президентські вибори у США.

Трамп підкреслив, що «здійснюватиме тиск» на губернаторів, щоб вони відкрили школи. Він  також особливо відзначив губернатора Флориди Рона Де Сантіса за рішення відкрити більшість шкіл у штаті цієї осені.

«Ми не хочемо, що люди (губернатори – ред.) робили це з політичних причин. Вони гадають, що це буде для них корисним з політичної точки зору, що вони тримають школи закритими, – заявив Трамп. – Таким чином, ми будемо сильно тиснути на губернаторів і всіх інших, щоб вони відкрили школи. Це дуже важливо, це важливо для нашої країни, це важливо для добробуту учнів та їхніх батьків».

Президент також розкритикував Гарвардський університет за плани його керівництва відновити навчальний процес лише частково восени завдяки проведенню великої кількості занять через інтернет.

Як повідомляє телеканал, вчителя та правозахисники по усій країні висловили занепокоєння щодо того, яким чином здійснюватиметься повторне відкриття шкіл.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті