Захворіло у світі
45,629,082
Померло у світі
1,189,515
Вилікувалось у світі
30,309,163
Захворіло в Україні
387,481
Померло в Україні
7,196
Вилікувалось в Україні
158,928
США заборонять в’їзд для низки китайських чиновників

США заборонять в’їзд для низки китайських чиновників

Сполучені Штати виступають за «повноцінну автономію Тибету»

США заборонять в’їзд для низки китайських чиновників
фото www.flickr.com/photos/55272886@N06/5379946185/

Держсекретар США Майк Помпео, посилаючись на те, що він назвав порушенням прав людини китайським урядом в районах Тибету, сказав, що США обмежать видачу віз деяким китайським чиновникам, оскільки Пекін перешкоджає в'їзду в регіон американських дипломатів, журналістів і туристів.

Як повідомляє Reuters, Помпео додав, що США зберігають прихильність підтримці «повноцінної автономії» Тибету і дотримання їх основних прав.

«Доступ в райони Тибету стає все більш життєво важливим для регіональної стабільності, враховуючи порушення там прав людини з боку КНР, а також нездатність Пекіна запобігти погіршенню стану навколишнього середовища поблизу верхів'їв основних річок Азії"» – сказав держсекретар.

Він наголосив, що відсьогодні вводяться «візові обмеження для чиновників уряду КНР і Комуністичної партії Китаю», якщо встановлено, що вони «значною мірою причетні до розробки або реалізації політики, пов'язаної з доступом іноземців в райони Тибету».

Нагадаємо: раніе китайська сторона анонсувала впровадження санкцій для громадян США, які брали участь в тому, що він назвав кричущою поведінкою щодо Тибету.

Обмежувальні заходи вводяться відповідно до закону «Про взаємний доступ до Тибету» прийнятому в США 19 грудня 2018 року. Документ передбачає введення санкцій, зокрема заборону на в'їзд в Штати по відношенню офіційних облич Китаю, які обмежують доступ до Тибету.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті