В Україні немає реєстру громадян, які безоплатно отримали по 2 га земель – Лещенко

В Україні немає реєстру громадян, які безоплатно отримали по 2 га земель – Лещенко

Триває створення такого реєстру

В Україні немає реєстру громадян, які безоплатно отримали по 2 га земель – Лещенко
Фото: pixabay.com

У Держгеокадастрі відсутній реєстр осіб, які реалізували своє право на отримання земель сільськогосподарського призначення. Про це в інтерв’ю «Українському радіо» зазначив Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко.

«Ви не повірите, але до сьогодні в нашій державі, роздаючи сотні тисяч гектарів землі шляхом безоплатної приватизації, держава не має офіційного єдиного реєстру громадян України, які отримали безоплатно 2 гектари. Наразі триває процес створення такого реєстру», – наголосив очільник Держгеокадастру.

На початкових етапах створення реєстру Держгеокадастр виявив численні порушення. Зокрема одні й ті ж самі особи використовували своє право на приватизацію 2 га землі кілька разів. Список цих осіб буде опубліковано найближчим часом. 

«Суспільство має знати правду про своїх «героїв» і те, що за роки розпорядження землями Держгеокадастром тисячі гектарів кращих земель України були розграбовані. Йдеться про прибережні зони, рекреаційні зони Причорномор’я та Приазов’я, а також прекрасний природно-заповідний фонд, починаючи від мальовничих Карпат і закінчуючи Пуща-Водицею під Києвом», – додав Роман Лещенко.

Нагадаємо: Україна оновила рекорд з експорту зернових. За результатами 2019-2020 року Україна експортувала 57,2 млн тонн збіжжя. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло