Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
«Укроборонпром» офіційно призначив нового президента ДП «Антонов»

«Укроборонпром» офіційно призначив нового президента ДП «Антонов»

Ним став Олександр Лось

«Укроборонпром» офіційно призначив нового президента ДП «Антонов»
фото: REUTERS

Держконцерн «Укроборонпром» офіційно призначив Олександра Лося президентом ДП «Антонов» – експрезидент Олександр Донець, який після звільнення намагався двічі через суд поновитись на посаді, відкликав усі свої вимоги та позови. Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпрому».

«Наказом генерального директора ДК «Укроборонпром» Айвараса Абромавичуса від 7 липня 2020 року президентом ДП «Антонов» призначений 42-річний Олександр Лось, представник нового покоління антонівців, який раніше обіймав посаду віцепрезидента з виробництва підприємства та в період з 9 червня до 7 липня тимчасово виконував обов’язки президента ДП «Антонов», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Олександр Донець, який очолював ДП «Антонов» з 2018 року та після звільнення у червні 2020 року намагався двічі через суд відновитися на посаді, відкликав усі свої вимоги та позови щодо підприємства.

«ДК «Укроборонпром» повною мірою виконав свої зобов’язання перед колишнім президентом ДП «Антонов», передбачені трудовим законодавством та контрактом», – заявили у концерні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті