Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
ФК «Барселона» судитиметься з Nike за неякісні футболки

ФК «Барселона» судитиметься з Nike за неякісні футболки

Сума позовних вимог може сягнути 20 млн євро

ФК «Барселона» судитиметься з Nike за неякісні футболки
фото www.flickr.com/photos/coreycam/4260361183

Футбольний клуб «Барселона» заявив, що подасть до суду на американського виробника спортивного одягу Nike з вимогою виплати компенсації за неякісні футболки. Як повідомляє FT, нова форма каталонського клубу линяє під впливом поту, води та під час прання.

У зв’язку із цим ФК довелось відкликати футболки з магазинів.

За даними джерел видання, сума компенсації може скласти від 15 до 20 млн євро. Інше джерело повідомило, що остаточна величина позовних вимог ще не встановлена.

Представники ФК сподіваються, що проблема буде вирішена до останніх турів Ліги чемпіонів, найпрестижнішого європейського футбольного турніру, які відновляться у серпні. Турнір вважається дуже важливим для реклами нових футболок для мільйонів уболівальників по усьому світу.

У 2018 році «Барселона» підписала з Nike десятирічний контракт на суму 150-155 млн євро на рік. У тому ж році клуб створив компанію Barça Licensing and Merchandising, яка взяла під контроль роздрібні продажі футболок по всьому світу. Більшість інших клубів для проведення роздрібних операцій вибирають посередників.

Це допомогло клубу заробити 840,8 млн євро в сезоні 2018-2019 рр., що приблизно на 150 млн євро більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це зростання зробило «Барселону» найприбутковішим футбольним клубом в світі.

Видання повідомляє, що протягом останніх тижнів італійський футбольний клуб «Інтер» і англійський «Челсі», які також мають контракти з Nike, продемонстрували футболки з новим дизайном без видимих проблем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті