Захворіло у світі
18,643,633
Померло у світі
703,127
Вилікувалось у світі
11,206,409
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
Байден пропонує кампанію «купуй американське» обсягом $700 млрд

Байден пропонує кампанію «купуй американське» обсягом $700 млрд

Імовірний кандидат в президенти пропонує збільшити витрати США на 5G і інші технології

Байден пропонує кампанію «купуй американське» обсягом $700 млрд
фото The New York Times

Екс-віце-президент США й імовірний кандидат від демократів Джозеф Байден пропонує збільшити на $300 млрд витрати федерального уряду США на дослідження і розвиток таких технологій, як автомобілі з електродвигуном і впровадження мобільного зв'язку п'ятого покоління 5G. Про це повідомила The New York Times з посиланням на виборчий штаб демократа.

У штабі повідомили, що пропозиції спрямовані на збільшення витрат у реальний сектор американської економіки і скорочення розриву в добробуті різних верств населення країни.

Байден вважає за доцільне протягом чотирьох років збільшити на $400 млрд витрати на придбання товарів і послуг, вироблених в США.

Байден до з'їзду демократів збирається провести чотири програмних виступи. Вони будуть присвячені сучасній інфраструктурі і майбутньому енергетики, навчанню висококваліфікованих кадрів у сфері освіти і догляду за людьми, а також расовій рівноправності в Америці.

Колишній віце-президент США у вівторок виклав власний план удосконалення системи постачання і ланцюжків постачальників США, в тому числі шляхом обмеження імпорту з таких країн, як Росія і Китай.

Національний з'їзд Демократичної партії США, на якому Байдена повинні оголосити кандидатом в президенти, перенесли через пандемію на 17-20 серпня. З'їзд республіканців запланували на 24-27 серпня. 59-ті вибори президента США пройдуть 3 листопада.

Нагадаємо, Байден заявив, що його лідерство в опитуваннях ще не означає перемогу над Трампом.

За матеріалами ТАСС

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті