Захворіло у світі
19,266,406
Померло у світі
718,530
Вилікувалось у світі
11,671,253
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
«Укрзалізниця» повідомила про економію майже 1 млрд при закупівлях дизпального

«Укрзалізниця» повідомила про економію майже 1 млрд при закупівлях дизпального

Така угода є унікальним прикладом для України

«Укрзалізниця» повідомила про економію майже 1 млрд при закупівлях дизпального
фото: uz.gov.ua

АТ «Укрзалізниця» впродовж січня-червня 2020 року заощадило близько 1 млрд грн на закупівлі дизельного пального. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Укрзалізниця» в січні-червні 2020 року, завдяки зваженій закупівельній політиці всередині компанії та сприятливій ціновій кон’юнктурі ринку, зекономила близько 1 млрд грн по відношенню до планових завдань із закупівлі дизельного пального на 2020 рік»», – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що, за підсумками останнього конкурсного відбору постачальників дизпального для потреб галузі за рамковою угодою, «Укрзалізниця» змогла купити 6 тис. тонн пального за ціною на 6% нижчою від середньооптової по ринку, а брутто-маржа нинішніх постачальників знизилася більш як на 15%.

Вказана рамкова угода є унікальним прикладом для України. Її механізм, побудований на застосуванні котирувань Platts, дозволяє Укрзалізниці отримувати справедливу ціну при коливаннях світових цін на нафтопродукти та, як наслідок, закуповувати дизельне пальне максимально вигідно й прозоро. При цьому широке коло постачальників унеможливлює встановлення монополії на поставку.

Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниці» відстрочили виплату дивідендів за 2018-2019 роки. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті