Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Apple випустила перші публічні бета-версії iOS 14 та iPadOS 14. Що нового та як завантажити

Apple випустила перші публічні бета-версії iOS 14 та iPadOS 14. Що нового та як завантажити

Експерти попереджають, що встановлення бета-версій може нашкодити вашому телефону

Apple випустила перші  публічні бета-версії  iOS 14 та iPadOS 14. Що нового та як завантажити
фото www.flickr.com/photos/psy2k/3166488848

У користувачів з’явилась можливість побачити майбутнє iOS и iPadOS. Apple випустила перші публічні бета-версії версії  iOS 14 та iPadOS 14, наступної основної версії операційних систем для iPhone и iPad.

Як повідомляє TechCrunch, на відміну від бета-версій для розробників, кожен охочий може завантажити ці бета-версії без облікового запису розробника за $99. Для завантаження треба зареєструватись на сайт beta.apple.com. Завантажити «бету» можна безпосередньо з браузера Safari або перенести на девайс за допомогою AirDrop.

Однак, видання наголошує, що не варто забувати, що це всього лиш бета-версія і тестові збірки користувач встановлює на свій страх і ризик. Проблема не тільки в помилках, деякі додатки і функції можуть не працювати взагалі. В окремих випадках бета-версії програмного забезпечення можуть навіть заблокувати пристрій та зробити його непридатним для подальшого використання.

Зазначається, що фінальні версії iOS и iPadOS 14.0 будуть випущена цієї осені. Втім, Apple збирається випускати бета-версії кожні кілька тижнів протягом усього літа, щоб зібрати якомога більше даних від великої групи користувачів та мати змогу виправити виявлені помилки.

Найголовнішим нововведенням в iOS 14 є поява повноцінних віджетів на домашньому екрані. Користувачі також матимуть змогу об’єднувати додатки в «галереї». Інтерфейс дзвінків стане більш компактним і не перекриватиме увесь екран. З’являться так звані міні-кліпи додатків (App Clips), які містять невелику частину програми, і їх можна запускати, нічого не встановлюючи. Удосконалення очікують і замітки, нагадування, погода, вело маршрути на картах в певних містах та інше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті