Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
Китай ввів санкції проти низки американських посадовців

Китай ввів санкції проти низки американських посадовців

Таким чином Пекін мститься за те, що США ввели санкції проти китайських чиновників

Китай ввів санкції проти низки американських посадовців
фото Shutterstock

Китай оголосив про введення санкцій проти низки посадових осіб США, включаючи сенаторів Марко Рубіо і Теда Круза. Як повідомляє Bloomberg, це більшою мірою символічна відплата за американське законодавство, покликане покарати Пекін за поводження з етнічними меншинами в регіоні Сіньцзян.

Представник МЗС Китаю Хуа Чунінг заявив, що санкції проти чотирьох державних чиновників будуть введені в понеділок без подальших подробиць. Хуа назвав Рубіо і Круза, а також Сема Браунбека і Кріса Сміта в якості об’єктів санкцій.

Китай вдався до цього кроку через кілька днів після того, як Сполучені Штати впровадили санкції проти старшого члена правлячої комуністичної партії Китаю і трьох інших посадових осіб за порушення прав людини в Сіньцзяні, на крайньому заході країни. Пекін неодноразово обіцяв помститись за дії США, звинувативши Вашингтон у втручанні у внутрішні справи КНР.

Видання наголошує, що як дії США, так і реакція Китаю були більшою мірою символічними, оскільки малоймовірно, що обидві групи людей, які потрапили під дію санкцій, матимуть значну фінансову або юридичну залежність від країн один одного.

Нагадаємо: раніше цього місяця США ввели санкції проти чотирьох колишніх і діючих посадовців з Китаю, а також регіонального управління громадської безпеки Синьцзян-Уйгурського автономного району (СУАР) в рамках акту Магнітського.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті