Індія передала Україні препарати для боротьби з COVID-19

Індія передала Україні препарати для боротьби з COVID-19

Вона складається з 50 000 капсул препарату «OMVIR»

Індія передала Україні препарати для боротьби з COVID-19

Індія передала Україні 50 000 капсул препарату «OMVIR», якого вистачить для лікування 5000 пацієнтів. Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров'я України. 

«Україна дуже вдячна за гуманітарну допомогу у 50 000 капсул препарату «OMVIR».  Цей засіб внесений у вітчизняний протокол лікування і наші лікарні, визнані опорними у боротьбі з COVID-19 дуже зацікавлені у тому, щоб його отримати. Цієї партії вистачить для того, щоб пролікувати близько 5000 пацієнтів», – підкреслив заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко. 

Станом на 13 липня Індія займає третє місце в списку країн, що найбільше постраждали від коронавірусу. Кількість хворих – 878 254. Однак, посол Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі зауважив, що у разі потреби можуть бути додаткове постачання цього засобу. 

«Питання охорони здоров'я – питання національної безпеки. Коли ми отримали запит від України, то вирішили допомогти. Якщо він (препарат, – ред.) стане вам у пригоді, то ми готові допомагати ще», – наголосив Партха Сатпатхі

Нагадаємо, загалом з початку пандемії на COVID-19 у світі захворіло понад 12,3 млн людей, з них 7,2 млн – одужали, 557 495 – померли.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті