Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
На Харківщині СБУ викрила розкрадання нафти на 2 млн грн щомісяця

На Харківщині СБУ викрила розкрадання нафти на 2 млн грн щомісяця

Слідство встановлює всіх причетних до злочину, у тому числі високопосадовців, які могли «кришувати» нелегальний бізнес

На Харківщині СБУ викрила розкрадання нафти на 2 млн грн щомісяця
Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України (СБУ) викрила незаконний вріз до промислового нафтопроводу «Козіївка-Сиродичі», внаслідок чого зловмисники щомісяця розкрадали 150-200 кубометрів нафти, завдаючи державному підприємству шкоди на більше ніж 2 млн грн. Про це повідомляє пресслужба  СБУ. 

«Оперативники спецслужби встановили, що на території Краснокутського району Харківщини зловмисники пошкодили нафтопровід та встановили несанкціонований відвід для розкрадання сировини. Співробітники СБУ виявили несанкціонований відвід довжиною майже кілометр», – йдеться в повідомленні.

Крім того правоохоронці встановили, що пошкодження нафтопроводу могло зашкодити екологічній ситуації в регіоні. Управління СБУ в Харківській області розпочало кримінальне провадження за ч. 1 ст. 292 (пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів) Кримінального кодексу України.

У пресслужбі наголошують, що слідство встановлює всіх причетних до злочину, у тому числі високопосадовців, які могли «кришувати» нелегальний бізнес.

Нагадаємо, Іран вирішив добувати більше нафти. Країна сподівається, що в найближчому майбутньому санкції будуть скасовані і їй вдасться повернути свою частку на ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті