Turkish Airlines у серпні удвічі збільшить маршрутну мережу в Україні

Turkish Airlines у серпні удвічі збільшить маршрутну мережу в Україні

Авіаперевізник збирається повністю відновити докризову маршрутну мережу з найбільшого аеропорту Туреччини в Україну

Turkish Airlines у серпні удвічі збільшить маршрутну мережу в Україні
фото www.flickr.com/photos/guilherme_martinez/49385576071

Флагманський перевізник Туреччини Turkish Airlines в серпні збільшить маршрутну мережу в Україні удвічі – з трьох до шести напрямків. Про це повідомляє avianews.com.

В компанії анонсували відновлення польотів з 2 серпня зі Стамбула до Харкова, Запоріжжя та Херсону. Таким чином, Turkish Airlines повністю відновить докризову маршрутну мережу з найбільшого аеропорту Туреччини в Україну.

Рейси до Харкова будуть виконуватися чотири рази на тиждень по понеділках, середах, п'ятницях і неділях.

Новий графік для Запоріжжя передбачає рейси тричі на тиждень по понеділках, четвергах і неділях, для Херсона – два рази на тиждень по четвергах і неділях.

Польоти в українські міста будуть виконуватися за змішаним розкладом в денний і вечірній час. Це зроблено для забезпечення більшої варіанти стикувань через Стамбул в інші міста Туреччини і світу.

Туреччина дозволяє громадянам України пересадку в Стамбулі на інші рейси, а також перетин кордону за наявності медичної страховки, яка покриває лікування COVID-19. У всіх прибулих перевіряють температуру, а пасажирам з симптомами захворювання проводять тест на коронавірус

Нагадаємо: Turkish Airlines відновила регулярні пасажирські польоти в Україну після 3,5-місячної перерви, виконавши 1 липня рейс зі Стамбула в київський аеропорт «Бориспіль».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті