Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Уряд заборонив ввіз залізничних вагонів, що належали підприємствам РФ

Уряд заборонив ввіз залізничних вагонів, що належали підприємствам РФ

Юридичні особи-резиденти України придбали 1165 вагонів, з них 608 були російських резидентів

Уряд заборонив ввіз залізничних вагонів, що належали підприємствам РФ
Фото: pixabay.com

Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1147», якою встановлюється заборона на ввезення на митну територію України залізничних вагонів, попередніми власниками яких були підприємства-резиденти Російської Федерації, або вони були приписані до залізничної адміністрації РФ. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Постановою КМУ від 30 грудня 2015 року №1147 вже запроваджено заборону до ввезення на митну територію України залізничних вагонів, що були у користуванні, та які ввозяться в митному режимі імпорту, що походять з Російської Федерації. Проте водночас з листопада минулого року юридичними особами-резидентами України було придбано 1165 вагонів, країною походження яких не була Російська Федерація. З них попереднім власником 608 вагонів були підприємства-резиденти Російської Федерації, а 15 вагонів були у власності підприємств-резидентів Російської Федерації з 2014 року. Щоб такі рухомі склади теж підпадали під дію заборони, ми внесли відповідні зміни в постанову, які сьогодні й підтримав Уряд», – зазначив очільник Міністерства.

Відповідно до нових змін у постанову, розроблених Міністерством інфраструктури, передбачається встановлення заборони на ввезення на митну територію України залізничних вагонів імпорту, що були у користуванні, та які ввозяться в митному режимі імпорту, серед залізничних адміністрацій приписки яких з 20 лютого 2014 року є або була залізнична адміністрація Російської Федерації.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» відновлює курсування 38 приміських та 3 регіональних поїздів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті