Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
Зеленський вніс кандидатуру Кирила Шевченка на посаду голови НБУ

Зеленський вніс кандидатуру Кирила Шевченка на посаду голови НБУ

Відповідний проєкт постанови оприлюднений на сайті парламенту

Зеленський вніс кандидатуру Кирила Шевченка на посаду голови НБУ
Кирило Шевченко
Фото kirillshevchenko.com

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради кандидатуру Кирила Шевченка, голови правління Укргазбанку, на посаду голови Національного банку України.

Відповідний проєкт постанови оприлюднений на сайті парламенту.

Кирило Шевченко зробив кар'єру виключно в банківському секторі: він розпочинав свій професіональний шлях в харківських філіях Українського кредитного банку та Банку Аваль. Після цього його запросили у банк Фінанси та кредит, де він пропрацював 11 років та досяг посади першого заступника голови правління.

Шевченко був співзасновником Терра Банку, який згодом був проданий. Довгий час він працював радником голови правління Ощадбанку, а в 2015 році виграв конкурс на голову правління державного Укргазбанку.

Раніше Mind з посиланням на власні джерела повідомляв, що саме голова правління державного «Укргазбанку» розглядається в якості найімовірнішого кандидата на посаду нового очільника Нацбанку.

Нагадаємо, що президент Зеленський в розмові з головою МВФ Крісталіною Георгієвою пообіцяв, що внесе кандидатуру нового голови НБУ до кінця тижня. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті