Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
Кирила Шевченка призначено головою НБУ

Кирила Шевченка призначено головою НБУ

За – 332 нардепи

Кирила Шевченка призначено головою НБУ
фото: kirillshevchenko.com

Верховна рада ухвалила призначення Кирила Шевченка на посаду голови Національного банку України (НБУ). За –332.  Про це стало відомо з трансляції засідання ВР. 

«За час карантину банківська система підтвердила свою зрілість, в чому була велика роль НБУ. Економіка починає виходити з карантину, але вона продовжує стагнацію. Для досягнення макроекономічної стабільності та сталого розвитку інструмент інфляційного таргетування вже продемонстрував свою ефективність. Коли Україна в 2014-2016 роках зіткнулася з девальвацією гривні, політика інфляційного таргетування сприяла стабілізації фінансового сектору. Проте в теперішніх умовах цей інструмент має відповідати не лише макрофінансовій стабільності, а й створенню умов подальшого економічного зростання», – сказав Шевченко під час виступу у ВР. 

Також Кирило Шевченко під час засідання фінансового комітету заявив, що «не допустить неконтрольованої інфляції та емісії», та наголосив на необхідності співпраці з МВФ.

Раніше повідомлялося, що Кирило Шевченко зробив кар'єру виключно в банківському секторі: він розпочинав свій професіональний шлях в харківських філіях Українського кредитного банку та Банку Аваль. Після цього його запросили у банк Фінанси та кредит, де він пропрацював 11 років та досяг посади першого заступника голови правління.

Шевченко був співзасновником Терра Банку, який згодом був проданий. Довгий час він працював радником голови правління Ощадбанку, а в 2015 році виграв конкурс на голову правління державного Укргазбанку.

Нагадаємо, кандидатуру Кирила Шевченка до Верховної Ради вніс вчора Володимир Зеленський. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті