Профільний комітет Ради проголосував за недовіру керівництву «Укрзалізниці»

Профільний комітет Ради проголосував за недовіру керівництву «Укрзалізниці»

Укрзалізниця зараз у найкритичнішому стані за весь час свого існування - Скічко

Профільний комітет Ради проголосував за недовіру керівництву «Укрзалізниці»
фото: ukrinform.ua

Транспортний комітет Верховної Ради на засіданні проголосував за висловлення недовіри керівництву «Укрзалізниці». Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова підкомітету з питань залізничного транспорту Олександр Скічко.

За його словами, утримались четверо, решта – за.

«Ситуацію, в якій опинилася компанія, довше терпіти неможливо – Укрзалізниця зараз у найкритичнішому стані за весь час свого існування. Фактично весь топменеджмент – у статусі виконуючих обов’язки, в.о. голови правління УЗ Іван Юрик – залишився у спадок від старої команди. Весь цей колектив в.о. керівників працює розлагоджено, без розуміння стратегії розвитку компанії, рішення, які ухвалюються, безсистемні й хаотичні, ведуть не до виходу з кризи, а ще глибше заганяють УЗ до банкрутства», – написав Скічко.

«В такій ситуації комітет з питань транспорту та інфраструктури був зобов’язаний вдатися до сьогоднішнього кроку і тим самим привернути публічну увагу до небезпеки, яка загрожує стратегічно важливому для економіки та безпеки країни підприємству», – додав він.

З червня 2018 року до червня 2019 року Юрик був членом наглядової ради «Укрзалізниці», а з червня 2019 року входив до складу правління компанії. Вчора Кабінет міністрів України вивів зі складу правління АТ «Укрзалізниця» Ремігіуша Пашкевича та Марчіна Целеєвського. Нагадаємо, у червні Господарський суд стягнув з «Укрзалізниці» на користь компанії з Кайманових островів $66,36 млн заборгованості за кредитним договором 2012 року.

Раніше повідомлялося, наглядова рада «Укрзалізниці» вирішила змінити керівника напрямку вантажних перевезень. Повноваження члена правління з питань зв'язків з держорганами також припиняються. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті