Прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем - дослідження

Прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем - дослідження

Половина закладів в країні має спад прибутків на 30% і більше

Прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем - дослідження
фото: pexels.com

Компанія, що надає послуги з хмарної системи автоматизації Poster провела дослідження неперсоналізованих  операційних показників близько 550 закладів громадського харчування з областей України, в яких вже дозволена робота кафе і ресторанів в повноцінному форматі. Про це повідомляється у пресрелізі компанії. 

Більшість респондентів – заклади демократичних та середніх цінових сегментів.

Щоб оцінити наскільки великий вплив карантину на динаміку прибутку рік до року, в Poster також проаналізували обсяг продажів в цих закладів у 2018-2019 роках.

Згідно з повідомленням, лише 17% закладів в липні 2019 року в порівнянні з липнем 2018 року, зафіксували спад прибутку, тільки 6% з них просіли на 30% і більше. У 2020 році в порівнянні з 2019 роком ці показники – 54% і 28% відповідно.

В середньому прибуток закладів громадського харчування в липні 2019 року в порівнянні з липнем 2018 року зріс на 46%, проти зростання на 3% з 2019 року по 2020 рік. Тобто зростання прибутку у досліджуваних закладах сповільнилося більш ніж в 15 разів.

Попри зниження прибутку, після відновлення повноцінної роботи 81% закладів громадського харчування змогли зберегти або підвищити свій середній чек в порівнянні з торішнім липнем.

Найважчим місяцем для рестораторів став квітень: прибуток українських закладів громадського харчування в той місяць склав лише чверть від доходу за лютий, коли відкритими залишалися тільки 32% закладів.

Нагадаємо: за період карантину найбільш кризовим для українського бізнесу виявився шостий тиждень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло