Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Ексголову «Укравтодору» Новака затримали в Польщі

Ексголову «Укравтодору» Новака затримали в Польщі

За звинуваченням у корупції, управлінні організованою злочинною групою і відмиванні грошей

Ексголову «Укравтодору» Новака затримали в Польщі
Славомір Новак
фото: Дмитро Ларін/epravda.com.ua

Центральне антикорупційне бюро Польщі затримало ексголову Державної автомобільної служби України («Укравтодор») Славоміра Новака за звинуваченням в корупції, управлінні організованою злочинною групою і відмиванні грошей. Про це повідомив прессекретар міністра-координатора спеціальних служб Польщі Станіслав Зарін.

«Затримано колишнього депутат польського парламенту, колишній міністр транспорту, колишній глава Державної автомобільної служби України («Укравтодор») Славомір Новак» – йдеться у повідомленні. 

Крім нього затриманий також колишній командир військової частини 2305 «ГРІМ» Даріуш Завадка. (Dariusz Zawadka) і підприємець з Гданська.

Як наголошується у повідомленні на сайті Центрального антикорупційного бюро Польщі, затриманих доставлять в прокуратуру, де їм будуть пред'явлені звинувачення. Розслідування стосується передбачуваної корупційної діяльності та участі в організованій злочинній групі.

«Розслідування проводиться одночасно Центральним антикорупційним бюро і районною прокуратурою у Варшаві, а також Спеціальної антикорупційної прокуратурою в Києві і Національним антикорупційним бюро України», – зазначає ЦБА Польщі.

Славомір Новак був призначений Кабінетом міністрів України в. о. голови «Укравтодору» 19 жовтня 2016 року. До цього був депутатом польського Сейму, відповідав за транспортні плани та інвестиції при підготовці Польщі до Євро-2012. У 2011-2013 рр. обіймав посаду міністра транспорту, будівництва і морського господарства Польщі. У вересні 2019 року Кабінет міністрів звільнив Новака з посади керівника «Укравтодору».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті