Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
PayPal запускає сервіс торгівлі криптовалютами

PayPal запускає сервіс торгівлі криптовалютами

Компанія уклала угоду з блокчейн-стартапом Paxos

PayPal запускає сервіс торгівлі криптовалютами
фото DR

Платіжна компанія PayPal має намір найближчим часом запустити власний сервіс для торгівлі і зберігання криптовалюти. Для цього компанія уклала угоду з блокчейн-стартапом Paxos, повідомляє Coindesk, на який посилається Коммерсант.

За даними джерел видання, PayPal має намір запропонувати своїм клієнтам можливість безпосередньо купувати і продавати криптовалюту через сервіс мобільних платежів Venmo.

Платіжна компанія купила Venmo ще в 2013 році в рамках покупки іншого платіжного сервісу, Braintree, за $800 млн, а сама PayPal була тоді ще частиною бізнесу eBay.

Стартап Paxos минулого тижня оголосив про запуск власного брокерського бізнесу – Paxos Crypto Brokerage, який дозволяє компаніям вбудовувати в їх власні мобільні додатки функції купівлі, продажу, зберігання та переказів криптовалюти.

Першим клієнтом нового продукту Paxos став американський підрозділ британського фінтех-стартапу Revolut, що займається торгівлею криптовалютами. Тепер послугами Paxos має намір скористатися і PayPal.

Офіційно інформацію про запуск нового проекту в жодній з компаній поки що не коментують. Відзначимо, що раніше PayPal мала намір увійти на ринок криптовалют через участь в проекті Libra від Facebook. Однак восени минулого року платіжна компанія відмовилася від участі в проекті. Про запуск сервісу криптовалютного трейдингу PayPal може бути оголошено вже на поточному тижні, стверджують джерела Coindesk.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті