Інноваційний RE:START: платформа Reactor.ua відкриває безкоштовну менторську програму для бізнесу
Pekлama

Інноваційний RE:START: платформа Reactor.ua відкриває безкоштовну менторську програму для бізнесу

Відкрита платформа інновацій Reactor.ua оголошує про старт нової освітньої ініціативи для бізнесу – безкоштовної менторської програми RE:START

Этот материал также доступен на русском языке
Інноваційний RE:START: платформа Reactor.ua відкриває безкоштовну менторську програму для бізнесу

RE:START – це 18-годинний онлайн-інтенсив (періодичність сесій – 1-2 на тиждень) для власників і топ-менеджерів компаній, які зіткнулися з необхідністю трансформації для розвитку бізнесу за допомогою технологій та інновацій і хочуть оптимально використовувати для цього наявний бюджет та людський капітал.

«Сьогодні світ говорить про інновації як один з найдієвіших шляхів розвитку бізнесу, – розповідає засновник Reactor.ua Євген Саранцов. – Але розібратися у розмаїтті моделей, інструментів, гнучких підходів та технологій стає дедалі складніше. Ми запустили програму RE:START для того, щоб засновники та керівники компаній отримали відповіді на ключові питання, опрацювали їх з менторами – кращими експертами ринку, визначили «свою» інноваційну стратегію, навчилися ефективно управляти ресурсами для її реалізації. Наша програма допоможе прийняти виважене рішення про те, який з існуючих підходів до роботи з інноваціями оптимально відповідає запитам і потребам компанії».

Програма складається з трьох модулів. Перший модуль присвячений теорії корпоративних інновацій, принципам інноваційної діяльності, різноманітним моделям співпраці із зовнішніми продуктовими командами. Другий – розповідає про основні підходи й методології для роботи з інноваціями. Третій – знайомить з реальними кейсами впровадження інновацій та технологічними рішеннями у різних індустріях.

Менторами програми є кращі експерти та практики у сфері корпоративних інновацій і технологічної трансформації бізнесу, бізнес-тренери, фахівці з методологій Lean Startup, Design thinking, Change Management, Agile, засновники й керівники продуктових команд – розробників новітніх технологічних рішень.

Як взяти участь у програми? Подати заявку, яка має містити коротку розповідь про мету участі та досвід інноваційної діяльності компанії. «Неважливо, працювала ваша компанія з інноваціями чи ні, – підкреслює Євген Саранцов. – Наша програма буде корисна і тим, хто вже мав справу з інноваціями або ідеями від співробітників компанії, і тим, хто робить тільки перші кроки на цьому шляху».

Програма RE:START – постійно діюча ініціатива. Дата її старту та тривалість проходження у кожному окремому випадку залежатимуть від можливостей та готовності кожної з компаній-слухачів. Третій модуль буде формуватися для кожної компанії індивідуально – залежно від сфери бізнесу, індустрії, ступеня готовності до трансформації. Заняття програми проходять у форматі онлайн.

REACTOR.UA – відкрита платформа інновацій, що пропонує інфраструктуру та інструменти для успішної роботи з інноваціями.

Резиденти платформи – компанії, відкриті до інновацій, акселератори, інкубатори, інноваційні хаби, лабораторії, продуктові технологічні команди.

Ставши резидентом платформи REACTOR.UA, ви зможете:

  • працювати з кращими світовими технологічними рішеннями і стартап-командами, здатними реалізувати будь-які інноваційні ідеї;
  • шукати рішення своїх інноваційних викликів, використовуючи менторську підтримку резидентів – агентів інновацій;
  • спільно з резидентами проводити відкритий пошук інноваційних ідей;
  • бути в курсі провідних інноваційних практик і світових трендів;
  • тестувати ідеї просто, швидко і з мінімальними витратами;
  • увійти до списку інноваційних компаній України, взявши участь у Innovation Index.

Компаніям, які мають потребу у трансформації бізнесу за допомогою технологій та інновацій, платформа пропонує пройти безкоштовну менторську програму RE:START. Програма допоможе прийняти виважене рішення про те, який з існуючих підходів до роботи з інноваціями оптимально відповідає запитам і потребам компанії. Вперше у рамках однієї програми власники і топ-менеджери мають можливість попрацювати з кращими менторами, визначити інноваційну стратегію для своєї компанії, навчитися ефективно управляти ресурсами для її реалізації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті