Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Apple заявив, що стане повністю «вуглецево-нейтральною» компанією на 20 років раніше запланованого

Apple заявив, що стане повністю «вуглецево-нейтральною» компанією на 20 років раніше запланованого

Нульовий вуглецевий слід буде забезпечений з урахуванням всіх численних постачальників корпорації.

Apple заявив, що стане повністю «вуглецево-нейтральною» компанією на 20 років раніше запланованого
фото www.flickr.com/photos/stumax/3264550398

Американський технологічний гігант Apple заявив, що стане «вуглецево-нейтральною» компанією по усьому ланцюжку поставок до кінця десятиліття, «на 20 років раніше», ніж було заплановано.

Як повідомляє RenEn, Apple наголошує на тому, що їй вже вдалось стати вуглецево-нейтральною у своїй глобальній корпоративної діяльності, однак нове зобов’язання означає, що кожен продукт її, включаючи всі iPhone, iPad і MacBook, що продаються по всьому світу, до 2030 року повинні будуть мати нульовий вплив на клімат .

Щоб досягти поставленої мети купертінський гігант запланував скоротити викиди на 75% за наступне десятиліття, одночасно розробляючи «інноваційні рішення з видалення вуглецю», щоб компенсувати решту 25% свого вуглецевого сліду

Нове зобов'язання Apple означає, що нульовий вуглецевий слід буде забезпечений з урахуванням всіх численних постачальників корпорації.

Тім Кук, генеральний директор корпорації, зазначив, що у компаній є «чудова можливість допомогти побудувати більш стійке майбутнє», і що перехід до нульових викидів несе в собі величезний потенціал для створення робочих місць та економічного зростання в усьому світі.

Виробник iPhone заявляє, що більше 70 компаній-постачальників зобов'язуються використовувати на 100% поновлювану енергію у виробництві продукції для Apple, що еквівалентно 8 ГВт потужностей ВДЕ.

Apple вже опублікувала дорожню карту своєї трансформації, щоб допомогти іншим компаніям і галузям, які планують аналогічні кліматичні цілі.

Нагадаємо: Microsoft, Nike, Starbucks, Unilever і Danone створили консорціум, який займеться вирішенням проблеми зміни клімату. До його складу увійшли також автовиробник Mercedes-Benz AG, датський суднохідний гігант Moller-Maersk, індійська інформаційно-технологічна Wipro, власник Avon – Natura & Co та низка інших.

Як повідомлялось, Morgan Stanley став першим американським банком, який має намір відстежувати та фіксувати, з яким обсягом викидів парникових газів пов'язана діяльність підприємств, які він кредитує та в які інвестує.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті