Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Binance надала понад 20 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту лікарням в Україні
Реклама

Binance надала понад 20 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту лікарням в Україні

Завдяки допомозі Binance Charity, більше 4000 осіб медичного персоналу отримали якісні засоби індивідуального захисту

Цей матеріал також доступний російською
Binance надала понад 20 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту лікарням в Україні

22 липня 2020 р. Binance Charity Foundation, благодійний фонд криптовалютної біржі Binance, передав українським медикам, які знаходяться на «передовій» у боротьбі з коронавірусною інфекцією, засоби індивідуального захисту. Допомогу від фонду Binance отримали чотири українські лікарні: «Київська міська лікарня №4», «Київська міська лікарня №5», «Білоцерківська міська лікарня №2», «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Всього благодійною організацією Binance Charity Foundation було придбано та передано більше 10 тис. захисних комбінезонів, 6 тис. медичних масок і 6 тис. медичних респіраторів. Благодійна акція була проведена за підтримки «Rotary Kyiv International».

«Благодійна діяльність Binance спрямована на підвищення прозорості процесу благодійних пожертвувань і підтримку нужденних спільнот за допомогою криптовалюти та технології блокчейн. Будучи провідною благодійною блокчейн-платформою, пріоритетним завданням для нас є об'єднання блокчейн-спільноти у боротьбі з цією глобальною кризою», – сказав генеральний директор Binance Чангпенг Чжао (CZ).

Binance надала понад 20 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту лікарням в Україні

«У рамках проєкту під назвою «Крипто проти COVID» Binance Charity стала платформою для збору коштів у криптовалюті, яка витрачається на покупку предметів медичного призначення для країн найбільш постраждалих від вірусу.

Після трьох місяців з моменту запуску ініціативи, допомога надана у 24 країнах світу, а в медичні установи в усьому світі передано понад 1,5 млн. одиниць засобів індивідуального захисту. Від імені Binance ми висловлюємо величезну подяку всім медичним працівникам за їх працю у боротьбі з вірусом», – зазначила голова Binance Charity Хелен Хай.

Завдяки допомозі Binance Charity, більше 4000 осіб медичного персоналу отримали якісні засоби індивідуального захисту. На сьогоднішній день в Україні підтверджено понад 54 тис. випадків захворювань коронавірусною інфекцією, більше 10 тис. українців сьогодні проходять стаціонарне лікування у лікарнях. Всього у світі підтверджено понад 13 млн. випадків захворювань, найбільша кількість хворих спостерігається у США, Бразилії та Індії.

«Ми хотіли б подякувати Binance за підтримку медичного персоналу в Україні. Це дійсно відчутна допомога системі охорони здоров'я, а також величезний внесок в боротьбу з епідемією в Україні. Наша спільна ініціатива – реальний спосіб підтримати справжніх героїв нашого часу – медичних працівників», – повідомила голова громадської організації Rotary Kyiv International Оксана Тюпа.

Binance – найбільша у світі біржа цифрових активів за обсягом торгів і провідний світовий постачальник інфраструктурних рішень для індустрії блокчейну та криптовалют, що надає користувачам широкий вибір фінансових продуктів.

Сьогодні Binance – це швидкозростаюча бізнес-екосистема, яку експерти порівнюють з Google та Amazon. Екосистема Binance включає в себе торгові майданчики, навчальний та дослідницький центри, некомерційний благодійний фонд, інкубаційні програми та багато іншого.

Binance Charity Foundation – некомерційна організація, метою якої є досягнення сталого розвитку в усьому світі за допомогою використання можливостей технології блокчейн.

Ротарі Інтернешнл (Rotary International) – асоціація, яка об'єднує Ротарі клуби по всьому світу. Ротарі клуби – це нерелігійні та неполітичні благодійні організації, відкриті для всіх незалежно від національної та расової приналежності, віросповідання і політичних поглядів. По всьому світу існують більш 35 000 клубів з більш ніж 1,2 мільйонів членів.

Більше інформації на https://www.binance.com

Binance надала понад 20 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту лікарням в Україні

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті