«Центренерго» заплатив шахтарям у липні на 23 млн грн більше плану

«Центренерго» заплатив шахтарям у липні на 23 млн грн більше плану

За планом компанія мала виплатити 120 млн грн, а виплатила 143 млн

«Центренерго» заплатив шахтарям у липні на 23 млн грн більше плану
Фото: pixabay.com

ПАТ «Центренерго» за липень виплатив шахтарям 143 млн грн у рамках плану з погашення заборгованості. За інформацією пресслужби компанії, «Центренерго» вдалося перевиконати план на 19%.

«Понад 143 мільйони гривень станом на 21 липня перерахувала вугледобувним підприємствам України державна енергогенеруюча компанія в рамках виконання плану погашення заборгованості. Попередньо на липень було заявлене погашення шахтарям 120 мільйонів гривень», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що це вдалося шляхом залучення додаткових внутрішніх ресурсів.

Нагадаємо, 28 березня компанія «ДТЕК» заявила, що шахти «ДТЕК Добропіллявугілля» шахта «Білозерська» і ЦЗФ Октябрська припинили роботи з видобутку, збагачення вугілля і підготовці гірничих виробок у зв’язку з системною кризою в енергетичній галузі України, що продовжується імпортом електроенергії й вугілля, регулярним втручанням в роботу ринку з боку політиків

Однак, згідно з даними «Центренерго» у другій декаді липня вдалося розблокувати роботу шахт «Надія» і «Добропілля».

У квітні генеральний директор компанії «ДТЕК» Максим Тимченко повідомив, що вони допускають зниження видобутку вугілля на 30%.

Тоді ж стало відомо, що Луганська ТЕС Ахметова відновила імпорт вугілля з Росії. У«ДТЕК»  пояснили, що вугілля марки антрацит не видобувається в Україні. Натомість українське газове вугілля не використовується. Це потрібно, щоб у державних і приватних вугільних компаній не зникав ринок збуту, шахтарі виходили на роботу й отримували заробітну плату.

«Центренерго» домовилося викуповувати вугілля з шахт «ДТЕК».

Раніше Mind писав, як видобуте на офіційних шахтах на Донбасі вугілля завантажується в товарні потяги на окупованих територіях, перетинає кордон із Російською Федерацією, і на російських залізничних станціях вугілля стає добутим на «одній із російських шахт». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті