Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Енергохолдинг Ахметова зупиняє роботу низки шахт в зв'язку з системною кризою в енергогалузі України

Енергохолдинг Ахметова зупиняє роботу низки шахт в зв'язку з системною кризою в енергогалузі України

ДТЕК обвинувачує у ситуації, що склалась Укренерго

Енергохолдинг Ахметова зупиняє роботу низки шахт в зв'язку з системною кризою в енергогалузі України
фото dtek.com/

Шахти «ДТЕК Добропіллявугілля» шахта «Білозерська» і ЦЗФ Октябрська припиняють роботи з видобутку, збагачення вугілля і підготовці гірничих виробок з 1 квітня у зв’язку з системною кризою в енергетичній галузі України, що продовжується імпортом електроенергії і вугілля, регулярним втручанням в роботу ринку з боку політиків. Про це повідомляє пресслужба енергохолдингу.

Зазначається, що персонал виводиться в простій з оплатою, згідно з колективним договором. Під час простою буде тривати технічне обслуговування шахт і фабрики, що дозволить оперативно відновити роботу підприємств.

«Системна криза в енергетичній галузі України, спровокована ручним регулюванням енергоринку, безконтрольним імпортом електроенергії з Росії та Білорусі, а також відсутністю координації роботи галузі з боку Мінекоенерго, призвела до розбалансування енергосистеми України та неможливості стабільної роботи вугільних підприємств», – наголошує компанія.

ДТЕК Енерго підкреслює, що неодноразово звертався до системного оператора НЕК Укренерго, з вимогою припинити практику примусової зупинки енергоблоків ТЕС. Незважаючи на наявність контрактів на виробництво електроенергії, НЕК Укренерго систематично знижує обсяг виробництва електроенергії ТЕС ДТЕК Енерго до одного енергоблоку, що загрожує стабільній роботі ТЕС і значно знижує обсяг споживаного вугілля.

Нагадаємо: за підсумками минулого року ДТЕК зменшив видобування вугілля на 10%, однак рекордно збільшив виробництво зеленої електроенергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті