Tesla вперше отримала прибуток четвертий квартал поспіль.

Tesla вперше отримала прибуток четвертий квартал поспіль.

Фінпоказники автовиробника дозволять компанії увійти до індексу S & P 500, а Маску отримати свою винагороду у понад $2 млрд

Tesla вперше отримала прибуток четвертий квартал поспіль.
фото www.flickr.com/photos/nitot/3909552769/

Американський виробник електрокарів Tesla вперше в своїй історії отримав прибуток четвертий квартал поспіль. Як повідомляє Forbes, ці фінансові результати дозволять гендиректору автовиробника Ілону Маску отримати винагороду на суму більше $2 млрд і, ймовірно, дадуть Tesla можливість увійти в індекс найбільших за капіталізацією американських компаній S & P 500

Чистий прибуток Tesla в ІІ кварталі цього року склав $104 млн, прибуток на акцію – $0,5, а виручка – $6,04 млрд. Між тим, аналітики очікували збитків в $0,11 на одну акцію і $5,4 млрд виручки.

Виробнича діяльність компанії повернулася в норму в другій половині кварталу, хоча в першій вона постраждала від пандемії коронавірусу, який спричинив проблеми з виробництвом на головному заводі Tesla в Каліфорнії.

Фінансова звітність автовиробника свідчить про те, що рада директорів компанії, ймовірно, визнає, що були задоволені вимоги для виплати Маску другого траншу в межах пакету бонусів.  Вимоги включають досягнення $150 млрд середньої ринкової капіталізації за підсумками 60 або 30 днів, а також отримання компанією прибутку по EBITDA (до вирахування відсотків, податків і амортизації) обсягом $3 млрд. Вимоги по капіталізації були досягнуті, а EBITDA компанії за останні чотири квартали становить $4 , 04 млрд. Таким чином, Маск повинен отримати опціон на акції Tesla на суму $ 2,1 млрд.

Окрім того, компанія задовольнила всі вимоги для включення в індекс S & P 500. Якщо компанія увійде індекс, це може означати хорошу прибутковість для інвесторів, так як її акції будуть включені в найбільші фонди взаємних інвестицій.

Видання зазначає, що акції Tesla подорожчали на 300% з початку року.

Нагадаємо: днями засновник Tesla Ілон Маск увійшов до п'ятірки найбагатших людей світу.

Як повідомлялось, на початку цього місяця Tesla посіла перше місце в світі серед всіх автомобілебудівних гігантів з найвищою ринковою капіталізацією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло