Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Злиття автовиробників PSA і Fiat Chrysler може бути відкладено

Злиття автовиробників PSA і Fiat Chrysler може бути відкладено

Регулятор призупинив перевірку угоди

Злиття автовиробників PSA і Fiat Chrysler може бути відкладено
фото www.flickr.com/photos/tinno/6620461769

У зв’язку із тим, що Єврокомісія тимчасово призупинила проведення поглибленої перевірки щодо злиття автовиробників, угода між  PSA і Fiat Chrysler може бути відкладена.

Як повідомляє Automotive News, деякий час назад ЄК встановила крайній термін 13 листопада, щоб більш детально розглянути проєкт і подивитися, чи не зашкодить він конкуренції ЄС. Після того, як було прийнято рішення про проведення поглибленої перевірки, у органу було 90 днів, щоб прийняти рішення, але термін вже був продовжений на 15 робочих днів.

Видання повідомляє, що орган не повинен вказувати конкретну причину припинення. ЄК часто зупиняє строки для отримання додаткової інформації від беруть участь компаній.

Нагадаємо: PSA з брендами Peugeot, Citroën, Opel і DS, а також FCA вирішили об'єднатись в грудні. Угода повинна створити четвертого за величиною автовиробника в світі. На даний момент компанії чекають, що операція буде завершена до першого кварталу 2021 року.

У травні регулятор конкуренції Європейського Союзу (ЄС) почав чотиримісячне розслідування передбачуваного злиття на $50 млрд між цими автовиробниками, заявивши, що це може зашкодити конкуренції на ринку в 14 країнах ЄС, а також у Великобританії

Як повідомлялось, раніше глава французького автомобільного концерну PSA Карлос Таварес заявив, що він упевнений, що злиття з італо-американської групою Fiat Chrysler відбудеться за графіком.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті