На реконструкцію готелю «Дніпро» піде близько $20 млн
Нові власники обіцяють сучасний підхід до приватизації й розвитку нових індустрій

Нові власники готелю «Дніпро» планують витратити на реконструкцію готелю близько $20 млн та уже ведуть переговори з «топовим закордонним архітектурним бюро». Про це в інтерв'ю AIN.UA розповів один із нових власників готелю Олександр Кохановський.
«Ведемо переговори з топовим закордонним архітектурним бюро. Відносно вартості і строків – постараємося впоратися за півтора-два роки і вкладемо близько 20 мільйонів доларів.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Мені важливо зберегти готель. І не тільки протягом 5 років, як того вимагають умови приватизації – я хочу зробити «Дніпро» символом сучасного підходу до приватизації й розвитку нових індустрій. А сама приватизація такого рівня буде показовою для інвесторів з усього світу – і впевнений, стане магнітом для нових подібних угод», – сказав Кохановський.
За його словами, «Дніпро» розглядають як частину екосистеми, яку будують.
«Завдяки даному об'єкту і кіберспортивній арені в центрі ми можемо давати унікальні пропозиції для турнірних операторів і розробників комп'ютерних ігор, які будуть вибирати Київ для великих міжнародних кіберспортивних івентів. Також створимо ідеальні умови для тренувань команд. І що головне – в самому центрі міста. Наші training facilities будуть використовувати професійні команди з Америки, Європи, Азії та СНД.
Тому ми бачимо «Дніпро» стратегічним об'єктом, який дасть нам унікальні конкурентні переваги й сильно підніме маржинальність багатьох наших бізнесів», – додав він.
Нагадаємо, генеральний директор та співвласник першої esport-мережі з набору та управління кіберспортивними командами «DreamTeam» Олександр Кохановський раніше повідомив на своїй сторінці у фейсбуці про те, що готель «Дніпро» стане майданчиком для подій кіберспорту в Україні. Готель придбали українські айтішніки за 1,11 млрд грн.
Також, раніше повідомлялося, яка ситуація з приватизацією іншої держвласності та що заважає цьому процесу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.