На реконструкцію готелю «Дніпро» піде близько $20 млн

На реконструкцію готелю «Дніпро» піде близько $20 млн

Нові власники обіцяють сучасний підхід до приватизації й розвитку нових індустрій

На реконструкцію готелю «Дніпро» піде близько $20 млн
Фото: dniprohotel

Нові власники готелю «Дніпро» планують витратити на реконструкцію готелю близько $20 млн та уже ведуть переговори з «топовим закордонним архітектурним бюро». Про це в інтерв'ю AIN.UA розповів один із нових власників готелю Олександр Кохановський.

«Ведемо переговори з топовим закордонним архітектурним бюро. Відносно вартості і строків – постараємося впоратися за півтора-два роки і вкладемо близько 20 мільйонів доларів.

Мені важливо зберегти готель. І не тільки протягом 5 років, як того вимагають умови приватизації – я хочу зробити «Дніпро» символом сучасного підходу до приватизації й розвитку нових індустрій. А сама приватизація такого рівня буде показовою для інвесторів з усього світу – і впевнений, стане магнітом для нових подібних угод», – сказав Кохановський.

За його словами, «Дніпро» розглядають як частину екосистеми, яку будують.

«Завдяки даному об'єкту і кіберспортивній арені в центрі ми можемо давати унікальні пропозиції для турнірних операторів і розробників комп'ютерних ігор, які будуть вибирати Київ для великих міжнародних кіберспортивних івентів. Також створимо ідеальні умови для тренувань команд. І що головне – в самому центрі міста. Наші training facilities будуть використовувати професійні команди з Америки, Європи, Азії та СНД.

Тому ми бачимо «Дніпро» стратегічним об'єктом, який дасть нам унікальні конкурентні переваги й сильно підніме маржинальність багатьох наших бізнесів», – додав він.

Нагадаємо, генеральний директор та співвласник першої esport-мережі з набору та управління кіберспортивними командами «DreamTeam» Олександр Кохановський раніше повідомив на своїй сторінці у фейсбуці про те, що готель «Дніпро» стане майданчиком для подій кіберспорту в Україні. Готель придбали українські айтішніки за 1,11 млрд грн.

Також, раніше повідомлялося, яка ситуація з приватизацією іншої держвласності та що заважає цьому процесу. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті