Готель «Дніпро» продали за 1,11 млрд грн

Готель «Дніпро» продали за 1,11 млрд грн

Стартова ціна була понад 81 млн грн

Готель «Дніпро» продали за 1,11 млрд грн
Фото: stroyobzor

Учасник №1 ТОВ «Смартленд» придбав державний пакет акцій пакету розміром 100% статутного капіталу ПрАТ «Готель «Дніпро», що знаходиться в центрі Києва, за 1 млрд 111 млн 222 тисячі 22 грн. Про це повідомляє пресцентр Фонду державного майна України.  

Покупець пакету акцій став власником готелю, але предметом продажу є не сам готель, як окреме індивідуальне майно, а саме пакет акцій, до статутного капіталу якого входить готель. Його площа понад 12 000 м². Він складається з 12 наземних і ще одного технічного поверхів, бельетажу і підвалу. Перед будівлею розташований паркінг на 56 місць. У готелі «Дніпро» також є 186 номерів на 288 місць, ресторани та бари, SPA-центр і кілька конференц-залів.

Стартова ціна лота – 81 млн грн. У ході першого туру торгів вона зросла до 711 млн грн. У другому раунді учасник №1 запропонував ціну в 1 млрд грн, а учасник №23 підвищив ставку на 11 гривень. В аукціоні брали участь 29 претендентів.

За словами голови Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка, новий власник повинен зберегти основний вид діяльності готелю (номерний фонд на рівні не менше 100 номерів, категорія готелю не нижче «чотири зірки», у найменуванні готелю слово «Дніпро»), а також погасити протягом трьох місяців заборгованість готелю із заробітної плати, перед бюджетом, прострочену кредиторську заборгованість у разі їх наявності. 

Крім цього, він не має за власною ініціативою звільняти працівників готелю протягом шести місяців, виконувати вимоги та додаткові обмеження природоохоронного законодавства, фінансувати охорону праці та працевлаштувати осіб з інвалідністю.


Переможець аукціону – ТОВ «Смартленд». Відповідно до реєстру YouControl, така компанія зареєстрована у Броварах Київської області (зареєстрована у 2013 році), керівник – Терещук Максим Миколайович.

Відповідно до реєстру, розмір статутного капіталу компанії – 11 302 000,00 грн.

Види діяльності ТОВ «Смартленд»: основний – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, інші:

Складське господарство
Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту
Діяльність у сфері права
Консультування з питань комерційної діяльності й керування.
Засновники компанії – Максим Терещук (17,71%, розмір внеску до статутного фонду – 2 млн грн) та ТОВ «АЙС ТАУН» (82,28%, розмір внеску до статутного фонду – 9,3 млн грн).

Кінцевий бенефіціар – ТОВ «АЙС ТАУН», засновник – Ігунін Олексій Олександрович.

Основний вид діяльності ТОВ «АЙС ТАУН» – надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Нагадаємо, Mind писав про найкращі п'ять столичних готелів, виставлених на продаж.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло