Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
«Укрзалізниця» реструктуризувала свій борг перед українською філією «Сбербанку»

«Укрзалізниця» реструктуризувала свій борг перед українською філією «Сбербанку»

Виплата $200 млн відтермінована на три роки

«Укрзалізниця» реструктуризувала свій борг перед українською філією «Сбербанку»
Фото: uz.gov.ua

«Укрзалізниця» успішно завершила реструктуризацію боргу перед «Сбербанк» (Україна) на суму близько $200 млн, що підлягав погашенню до кінця липня поточного року. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Враховуючи негативний вплив пандемії на фінансові ринки, «Укрзалізницею» проведено реструктуризацію зазначеного боргу на термін до 3-х років з можливістю дострокового погашення. Компанія планує подальше рефінансування боргу з міжнародного ринку капіталів або від одного з українських банків», – йдеться у повідомленні.

Очікується, що угода матиме позитивний ефект на стан ліквідності компанії та дозволить забезпечити необхідний рівень фінансування поточних видатків.

В УЗ зазначають, що реструктуризація стала можливою завдяки конструктивній позиції кредитора й «Укрзалізниці», та завдяки підтримці Національного банку та Міністерства фінансів.

Нагадаємо, Нацбанк продовжив до 30 листопада дію спрощених правил оцінки кредитного ризику при реструктуризації кредитів, які здійснюються банками у відповідь на економічні проблеми позичальників, зумовлені пандемією COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті