Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
Уряд збере бізнес на діалог для перегляду угоди про асоціацію з ЄС

Уряд збере бізнес на діалог для перегляду угоди про асоціацію з ЄС

Позиція бізнесу буде врахована під час підготовки переговорної позиції України в рамках оновлення Угоди

Уряд збере бізнес на діалог для перегляду угоди про асоціацію з ЄС
Фото: КМУ

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина у вівторок проведе Перший діалог з українським бізнесом щодо оновлення Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Мета заходу – дати старт процесу поглиблених консультацій з українською бізнес-спільнотою щодо потреб та очікувань від оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Результатом таких діалогів стане узагальнена позиція бізнесу, яка буде врахована під час підготовки переговорної позиції України в рамках оновлення Угоди», – ідеться в повідомленні.

Участь у заході планують взяти віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка, керівник делегації ЄС на переговорах щодо торговельної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС (2008-2013 рр.) Пітер Балаш та представники провідних українських галузевих бізнес-асоціацій.

Початок заходу заплановано на 13-ту годину.

Зустріч проходитиме онлайн.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час робочого візиту до Брюсселя розповів, які питання мають бути розглянуті на саміті Східного партнерства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті