Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Tesla будуватиме батареї на заводі в ФРН за новими технологіями

Tesla будуватиме батареї на заводі в ФРН за новими технологіями

На Giga Berlin випускатимуться як автівки, так і акумуляторні батареї із більшим запасом ходу

Tesla будуватиме батареї на заводі в ФРН за новими технологіями
фото www.flickr.com/photos/155003154@N08/49019707788

Американський виробник електрокарів Tesla на своєму новому заводі в ФРН Giga Berlin окрім автомобілів буде випускати і акумуляторні батареї. Цю інформацію підтвердило Міністерство економіки Бранденбурга, в районі якого будуються нові потужності, передає HEvCars.

До того ж, міністр економіки регіону заявив, що виробництво акумуляторів буде реалізовано за абсолютно новою технологією. Нові акумулятори будуть менші за розміром і з більш високою щільністю енергії, що дозволить забезпечити більший запас ходу.

Більш детально про плани виробництва батарей на Giga Berlin компанія поділиться на майбутньому Tesla Battery Day.

До цього Tesla оголосила дату проведення масштабного заходу під назвою Battery Day. Спочатку він мав відбутися в квітні, але потім його було скасовано через пандемію коронавірусу.

Нагадаємо: раніше цього місяця стало відомо, що Tesla обрала для будівництва свого наступного заводу вартістю $1,1 млрд в США місто Остін, штат Техас.

Як повідомлялось, Tesla вперше в своїй історії отримала прибуток четвертий квартал поспіль. Ці фінансові результати дозволять гендиректору автовиробника Ілону Маску отримати винагороду на суму більше $2 млрд і, ймовірно, дадуть Tesla можливість увійти в індекс найбільших за капіталізацією американських компаній S & P 500

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті