Volkswagen виплатила понад $9,5 млн компенсацій по справі «дизельгейту» у США

Volkswagen виплатила понад $9,5 млн компенсацій по справі «дизельгейту» у США

Загалом у США компанія сплатила $18 млрд штрафів і компенсацій

Volkswagen виплатила понад $9,5 млн компенсацій по справі «дизельгейту» у США
фото www.flickr.com/photos/dennism2/46715077811

Американські власники автомобілів Volkswagen отримали понад $9,5 млрд компенсацій у справі про маніпуляції даними про вміст шкідливих речовин у вихлопних газах дизельних машин німецької компанії. Про це йдеться у повідомленні Федеральної торгової комісії (FTC) США.

У звіті автовиробника також вказано, що 86% з тих, хто завершив процес подачі претензій, заявили, що надали б перевагу тому, щоб концерн викупив їх автівки або достроково розірвав договір оренди.

 Остаточний звіт FTC перед судом знаменує собою завершення найбільшої в історії США програми відшкодування шкоди для споживачів, створеної в 2016 та 2017 років роках для компенсації покупцям і орендарям більш 550 000 автомобілів VW, на які було встановлено шахрайське програмне забезпечення, що умисно занижувало обсяги шкідливих викидів.

Загалом у Сполучених Штатах німецький автоконцерн заплатив через «дизельгейт» $18 млрд штрафів і компенсацій.

Нагадаємо: на початку липня Європейський суд у Люксембурзі своїм рішенням посилив права постраждалих в «дизельному скандалі». Згідно з вердиктом, автовласники, які купували автомобілі концерну Volkswagen з фальшивим програмним забезпеченням, що дозволяло маніпулювати екологічними тестами, отримали право подавати в суд в країні, де була куплена машина, а не обов'язково в Німеччині за місцем знаходження штаб-квартири VW

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло