МАУ зазнала $60 млн збитків та скорочує 900 співробітників

МАУ зазнала $60 млн збитків та скорочує 900 співробітників

Кожен місяць простою авіакомпанії коштують близько $14,5 млн

МАУ зазнала $60 млн збитків та скорочує 900 співробітників
Фото: avianews.com

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» внаслідок тимчасового припинення авіасполучення під час карантину отримала близько $60 млн збитків та вимушено скорочує 900 співробітників. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прессекретаря президента МАУ Дмитра Дьошина.

«Кожен місяць простою авіакомпанії коштують близько $14,5 млн обов’язкових витрат, що й сформувало обсяг збитку близько 60 млн за період припинення діяльності компанії», – сказав він, коментуючи фінансові втрати авіакомпанії внаслідок тимчасового припинення авіасполучення.

Дьошин зауважив, що МАУ була позбавлена можливості здійснювати свою операційну діяльність та генерувати прибуток в період закриття авіасполучення Україною та вимушеної зупинки авіакомпанією всіх регулярних рейсів з 17 березня.

Відповідаючи на запитання щодо скорочення співробітників авіакомпанії, Дьошин зауважив, що «простой в роботі компанії та істотне зниження обсягів роботи авіакомпанії після відновлення авіасполучення Україною призводить до вимушеного поступового скорочення близько 900 співробітників МАУ».

Він також пояснив, що насправді вважати польоти відновленими важко навіть зараз, оскільки після відновлення Україною авіасполучення у червні здійснювати планування маршрутів доводиться в умовах великої кількості обмежень з боку інших держав. Унаслідок цього авіакомпанія здійснює лише третину, а частіше й ще менше від звичного обсягу польотів.

Як повідомлялося раніше, в Україні створюються дві нові авіакомпанії, зараз вони проходять сертифікацію в Державній авіаційній службі (Державіаслужба).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті