Захворіло у світі
94,529,174
Померло у світі
2,022,854
Вилікувалось у світі
52,039,269
Захворіло в Україні
1,160,682
Померло в Україні
20,802
Вилікувалось в Україні
865,960
Лондон залишається провідним місцем для інвесторів, навіть попри наслідки пандемії

Лондон залишається провідним місцем для інвесторів, навіть попри наслідки пандемії

Британська столиця демонструє кращі показники, ніж інші регіони за ключовими показниками

Лондон залишається провідним місцем для інвесторів, навіть попри наслідки пандемії
фото pixabay.com

Загальна привабливість Лондона як провідного інвестиційного напрямку залишається незмінною: перше велике опитування світових інвесторів з часу початку кризи COVID-19 показав, що 99% все ще хочуть інвестувати в місто, а 79% наразі активно цим займаються.

Як повідомляє видання Europe-re.com., опитування показало, що Лондон демонструє кращі показники в порівнянні з іншими регіонами за ключовими показниками, таким як доступ до світових талантів і якість життя, незважаючи на більш масштабну економічну кризу і кризу в галузі охорони здоров'я, спричинену пандемією COVID-19.

Опитування, проведене FTI Consulting, включало 506 провідних інвесторів, які керують активами 850 млрд євро ($1 трлн доларів).

Лондон також високо цінується серед найбільших світових інвесторів з точки зору глобального зв'язку, привабливості в якості центру для бізнесу та навколишнього середовища, стійкості і управління. Але інвестори також демонструють явне бажання побачити розробку плану щодо запобігання відновлення пандемії, про який повідомляють 72% з них. Це буде стимулювати їх більш сприятливо дивитися на місто під час прийняття інвестиційних рішень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті