Затримані в Білорусі російські бойовики просто запізнилися на літак – посол Росії

Затримані в Білорусі російські бойовики просто запізнилися на літак – посол Росії

В РФ оперативно придумали пояснення того, чому в Мінськ прибули 200 бойовиків

Затримані в Білорусі російські бойовики просто запізнилися на літак – посол Росії
фото pixabay.com

Затримані в Білорусі росіяни мали намір вилетіти з Мінська в Стамбул. Про це в четвер, 30 липня, заявив російський посол в Мінську Дмитро Мезенцев.

«Росіяни хотіли полетіти з Мінська в Стамбул 25 липня, затримуватися в Білорусії вони не мали наміру. Після цього вони планували повернутися в російську столицю з території іншої країни, минаючи білоруську територію», – йдеться в коментарі посла.

Раніше він говорив, що затримані громадяни Росії збиралися летіти в іншу країну і були в Мінську транзитом, однак про яку саме країну йдеться – не уточнювалося.

Посол заявив, що підставою для приїзду росіян нібито став їх договір з однією з організацією, яка зареєстрована в Білорусії. При цьому кожен з прибулих на територію країни громадянин Росії мав на руках трудовий контракт, укладений з цією фірмою.

У Мінську вони затрималися, за словами дипломата, тільки через те, що запізнилися на свій літак.

«За інформацією, яку ще належить уточнити, росіяни можуть бути співробітниками приватного охоронного підприємства, яке – в рамках виконання зобов'язань за комерційним контрактом – покликане забезпечувати охорону енергетичної інфраструктури та ресурсів за кордоном – аж ніяк не в Білорусі», – сказав він.

Нагадаємо, у середу білоруська влада повідомила про затримання в країні 33 бойовиків ПВК Вагнера, назвавши їх громадянами Росії, які прибули для дестабілізації обстановки в Білорусі під час президентських виборів. Загалом у Мінськ прибули 200 бойовиків ПВК Вагнера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті