Alphabet вперше в історії повідомила про падіння квартальної виручки

Alphabet вперше в історії повідомила про падіння квартальної виручки

Через пандемію коронавірусу сильно постраждав рекламний бізнес

Alphabet вперше в історії повідомила про падіння квартальної виручки
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/17367042194

Вперше в історії Alphabet, материнської компанії Google, вона повідомила про падіння виручки. Як повідомляє Bloomberg, це стало наслідком економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, яка змусила рекламодавців відмовитися від своїх витрат.

Прибуток компанії за ІІ квартал знизився з $9,35 млрд до $6,69 млрд в річному вираженні.

Через коронакризу сильно постраждав рекламний бізнес Alphabet. Вперше за 22-річну історію компанії доходи від реклами впали до $29,9 млрд, що на 8,1 %менше, ніж роком раніше. Зниження різко контрастує з результатами конкурента, компанії Facebook Inc, яка повідмила про загальне зростання виручки у 11%.

В цілому виручка Alphabet скоротилася приблизно на 2% до $38,3 млрд. Проте, звіт також показує деякі сильні сторони. Виручка від реклами на Youtube збільшилася на значні 6% до $3,8 млрд. Хмарний бізнес Google збільшив свої доходи на 43 %до $3 млрд. Загальні витрати Alphabet виросли з $29,8 до $31,9 млрд, незважаючи на значну економію.

Нагадаємо: інший американський техногігант, компанія Amazon, відзвітувала про найбільший прибуток за свою 26-річну історію на тлі збільшення онлайн-продажів, що різко зросли під час пандемії коронавірусу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло