Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Трамп дав добро Microsoft вести переговори про покупку TikTok, однак з однією умовою

Трамп дав добро Microsoft вести переговори про покупку TikTok, однак з однією умовою

Угоду треба встигнути укласти за 45 днів

Трамп дав добро Microsoft вести переговори про покупку TikTok, однак з однією умовою
фото www.flickr.com/photos/dalelane/2261057309

Президент США Дональд Трамп вирішив дозволити Microsoft вести переговори про придбання популярного відеододатку TikTok, якщо компанія зможе укласти угоду за 45 днів. Про це повідомляє Reuters із посиланням на дані джерел .

Придбання TikTok, число користувачів якого в США складає 100 млн, дасть Microsoft рідкісну можливість стати одним з основних конкурентів таких гігантів соціальних мереж, як Facebook і Snap. Microsoft також належить соціальна мережа для пошуку ділових контактів LinkedIn.

Нагадаємо: днями Трамп відкинув ідею продажу TikTok корпорації Microsoft. Однак потім він поговорив з генеральним директором Microsoft, і корпорація повідомила, що продовжить переговори про придбання TikTok у ByteDance і має намір укласти угоду до 15 вересня.

Відповідно до джерел, цей термін був встановлений Комітетом з іноземних інвестицій в США (CFIUS), який вивчає угоди на предмет потенційних ризиків для національної безпеки.

За словами одного з джерел, Трамп, який в п'ятницю пригрозив заборонити TikTok в США, передумав через тиск з боку деяких радників і багатьох членів Республіканської партії. Заборона TikTok могла б відштовхнути багатьох молодих користувачів напередодні президентських виборів в США в листопаді, і, швидше за все, викликала б хвилю юридичних проблем.

Переговори між ByteDance і Microsoft будуть контролюватися CFIUS, який має право заблокувати будь-яку угоду.

Microsoft повідомила, що в рамках запропонованої угоди отримає контроль над операціями TikTok в США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті