Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
«IKEA» розширить асортимент товарів в Україні на 40%

«IKEA» розширить асортимент товарів в Україні на 40%

Також «IKEA» відкрила 100 додаткових вакансій співробітників

«IKEA» розширить асортимент товарів в Україні на 40%
Фото: pixabay.com

Шведська компанія «IKEA», відомий у світі ритейлер меблів і товарів для дому, має намір до запуску першого фізичного магазину в Україні розширити доступний асортимент товарів до 5 000 артикулів із нинішніх 3 600. Про це керівник «IKEA» в Україні Флоріан Мелле повідомив агентству «Інтерфакс-Україна».

«Ми плануємо розширити пропозицію в понад 5 000 артикулів товарів. Активно працюємо над тим, щоб усунути всі недоліки в роботі онлайн-магазину. Працюємо над розширенням і плануємо, що всі ці товари будуть доступні вже в момент, коли ми відкриємо фізичний магазин у Києві. Крім того, ми хочемо, щоб вони стали доступними для покупців іще швидше», – сказав він в інтерв'ю.

Мелле пояснив, що розширений асортимент міститиме вибірку товарів, яка підходить для формату магазинів city store.

За його словами, перші результати продажу інтернет-магазину «IKEA» в Україні продемонстрували великий успіх рішень для зберігання: коробки, шафи, модульні рішення PAX. Також дуже популярні аксесуари, особливо для кухні.

Наразі «IKEA» відкрила 100 додаткових вакансій співробітників і лідерів команд для першого магазину формату city store у ТРЦ «Blockbuster Mall» у Києві, а також нових пунктів видачі замовлень.

«Кількох із них ми вже знайшли й підготували, деякі ще перебувають у процесі тренінгу. Ми збільшуватимемо їх кількість поступово, щоб підготувати всіх цих людей до відкриття магазину наприкінці поточного року», – зазначив Мелле.

Загальна площа магазину становитиме понад 5 000 кв. м, у ньому буде представлено комбінацію аксесуарів і меблів в інсталяціях.

«У Києві відкриється магазин міського формату без відділу їжі та ресторану, але ми прагнемо запустити їх якнайшвидше. Зараз ми відкрили дві важливі вакансії: food-менеджер і бізнес-аналітик ринку їжі. Ці люди допоможуть нам відкрити кафе і зробити нашу їжу доступною для всіх», – зазначив керівник «IKEA» в Україні.

Як повідомлялося раніше, «IKEA» готується до відкриття свого магазину в Україні у жовтні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті