Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Google інвестувала $450 млн в компанію, що займається безпекою «розумних будинків»

Google інвестувала $450 млн в компанію, що займається безпекою «розумних будинків»

Google викупить 6,6% акцій і вкладе ще $150 млн в розробку продуктів і навчання персоналу

Google інвестувала $450 млн в компанію, що займається безпекою «розумних будинків»
www.adt.com

Техногігант Google вирішив інвестувати $450 млн в американську компанію ADT, яка пропонує рішення в галузі електронних систем безпеки, таких як охоронні системи для «розумних будинків», йдеться в повідомленні ADT, на яке посилається RNS.

«ADT і Google сьогодні оголосили про те, що вступають в довгострокове партнерство для створення наступного покоління пропозицій щодо забезпечення безпеки розумного будинку», – наголошується в повідомленні.

В рамках відповідного партнерства Google викупить 6,6% акцій ADT за $450 млн, зазначається в заяві. Ще по $150 млн обидві компанії вкладуть в розробку своїх наступних продуктів, а також в розвиток технологій і навчання персоналу.

Компанія ADT з'явилася в 2012 році в результаті відокремлення від багатопрофільної компанії Tyco International. Як зазначається на її сайті, ADT надає послуги із забезпечення безпеки житлових будинків і підприємств малого бізнесу. Зокрема, її основною спеціалізацією є електронні системи безпеки, системи протипожежного захисту та інші пов'язані з цим спостереження по всій території США. Головний офіс корпорації знаходиться в Бока-Ратоні, штат Флорида.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті