Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
У Генуї відкрили новий міст через два роки після трагічного обвалу старого

У Генуї відкрили новий міст через два роки після трагічного обвалу старого

По цьому мосту проходить одна з найважливіших трас, що сполучає східну і західну частини Генуї

У Генуї відкрили новий міст через два роки після трагічного обвалу старого
фото @per_genova

В італійській Генуї, де майже два роки тому в результаті обвалу мосту загинули 43 людини, відкрили новий міст. Церемонія пройшла за участі глави уряду країни Джузеппе Конте, передає RFI. Сім'ї жертв трагедії відмовилися бути присутніми на відкритті мосту, вважаючи урочисті заходи недоречним «карнавалом».

Міст завдовжки 1067 метрів, спроектований архітектором Ренцо Піано, побудували менше ніж за два роки. Вартість проекту перевищила 200 млн євро.

«Зазвичай на подібний проект треба було б удвічі більше часу. Тут все було інакше», – наводить Le Monde слова генерального директора будівельної компанії PerGenova Ніколаса Мейстро.

Рекордна швидкість будівлі нового моста пояснюється його розташуванням: по цьому мосту проходить одна з найважливіших трас, що сполучає східну і західну частини Генуї. Як зазначає The New York Times, після катастрофи місто поринуло в пробки, а деякі жителі були змушені відмовитися від автомобілів.

Проліт моста Моранді, побудованого понад 50 років тому, обвалився 14 серпня 2018 року. Машини, які їхали по автотрасі, впали на залізничні колії. В результаті трагедії загинули 43 людини, ще 16 осіб постраждали. Серед ймовірних причин трагедії називали погане технічне обслуговування моста і сильні проливні дощі.

Агентство France-Presse пише, що сім'ї жертв катастрофи відмовилися брати участь в офіційній церемонії. «Ми не хочемо, щоб трагедія закінчувалася карнавалом, – сказав Егле Поссетті, який втратив під час обвалення моста свою сестру і двох племінників. – Свято було б доречне, якби віадук зруйнували і побудували новий, і ніхто б не загинув».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті