Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Прокуратура взялась за розслідування фінансових махінацій у компанії Трампа

Прокуратура взялась за розслідування фінансових махінацій у компанії Трампа

До цього суд визнав право прокуратури ознайомитися з податковими деклараціями та іншими фінансовими документами президента США

Прокуратура взялась за розслідування фінансових махінацій у компанії Трампа
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/30354678370

Прокуратура Манхеттена повідомляє про те, що розслідування фінансової діяльності фірми Дональда Трампа не обмежується виплатами жінкам, з якими він, можливо, мав зв'язок, але може стосуватися і фінансових махінацій, які практикувалися в фірмі Trump Organisation Про це йдеться в клопотанні прокурора американського округу Нью-Йорк Сайруса Венса, яке надійшло в федеральний суд Південного округу штату Нью-Йорк, передає DW.

У цьому клопотанні прокурор, зокрема, просить суд припинити розгляд позову президента США Дональда Трампа, який прагне перешкодити розкриттю його фінансових документів. У липні Верховний суд США визнав право прокуратури ознайомитися з податковими деклараціями та іншими фінансовими документами президента Трампа. Однак суд поки не ухвалив видати їх.

Тим часом адвокати Трампа, всіма силами перешкоджають видачі документів. На думку Венса, вони намагаються уповільнити роботу прокуратури і висувають аргументи, раніше відкинуті судом.

Демократи в конгресі вимагають надати їм фінансові документи Трампа і його сім'ї, оскільки розраховують знайти в них порушення. Повістки були видані ще в квітні 2019 року комітетами з розвідки і з фінансових послуг Палати представників у зв'язку з розслідуванням передбачуваного російського втручання в президентські вибори 2016 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті