Захворіло у світі
94,529,174
Померло у світі
2,022,854
Вилікувалось у світі
52,039,269
Захворіло в Україні
1,160,682
Померло в Україні
20,802
Вилікувалось в Україні
865,960
TikTok має перейти у власність американської компанії до 15 вересня або додаток заборонять – Трамп

TikTok має перейти у власність американської компанії до 15 вересня або додаток заборонять – Трамп

Окрім того, Трамп розраховує, що «значну частину» від продажної ціни американських операцій TikTok піде в скарбницю США

TikTok має перейти у власність американської компанії до 15 вересня або додаток заборонять – Трамп
фото pixabay.com

Президент США Дональд Трамп заявив, що робота китайської соцмережі TikTok в США буде припинена, якщо до 15 вересня вона не буде продана американській компанії.

Як повідомляє Reuters, президент США зазначив, що до вказаного періоду TikTok має перейти у власність Microsoft або іншої американської компанії, щоб Сполучені Штати «отримали багато грошей».

Окрім того, Трамп  сказав, що уряд США має отримати «значну частину» від продажної ціни американських операцій TikTok.

Деякі інвестори ByteDance, материнської компанії TikTok, які хочуть отримати контроль над популярним додатком, оцінюють його приблизно в $50 млрд – значно вище конкурентів, таких як Snap Inc, повідомили минулого тижня джерела, знайомі з ситуацією.

«Я дійсно сказав, що якщо ви купите його, то якою б не була ціна, яка сплачується тому, хто володіє ним (TikTok), оскільки я думаю, що це по суті Китай ... я сказав, що дуже значна частина цієї ціни повинна буде піти в скарбницю США, тому що ми робимо цю угоду можливої», – сказав Трамп.

Ніколас Клейн, юрист DLA Piper, сказав, що зазвичай «уряд не має повноважень отримати частку в приватній угоді через» Комітет з іноземних інвестицій США, який проводить аналіз деяких іноземних інвестицій в Сполучених Штатах. Тому неясно, як уряд США отримає частину продажної ціни.

Нагадаємо: днями президент США Дональд Трамп вирішив дозволити Microsoft вести переговори про придбання популярного відеододатку TikTok.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті