Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
ВООЗ: «срібної кулі» від COVID-19 немає і може й не з’явитись

ВООЗ: «срібної кулі» від COVID-19 немає і може й не з’явитись

Наразі у світі розробляється понад 150 вакцин, принаймні 25 з них вже знаходяться в клінічних випробуваннях

ВООЗ: «срібної кулі» від COVID-19 немає і може й не з’явитись
фото pixabay.com

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що, можливо, чарівних ліків від коронавірусу може й не з’явитись, навіть попри те, що вчені і фармгіганти по всьому світу прагнуть знайти безпечну і ефективну вакцину. Про це повідомляє CNBC.

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус зазначив, що вченим вдалось добитися прогресу у визначенні методів лікування, які можуть допомогти людям з найбільш важкими формами COVID-19, « однак у даний момент срібної кулі немає і не може ніколи і не з’явитись».

Представники громадської охорони здоров'я заявляють, що до тих пір, поки не з'явиться вакцина, повернення до нормального стану не буде. За даними ВООЗ, у світі розробляється більше 150 вакцин, принаймні 25 з них вже знаходяться в клінічних випробуваннях.

Днями високопоставлені представники адміністрації в Департаменті охорони здоров'я і соціальних служб США повідомили, що фармацевтичні компанії Pfizer і Moderna, які вже на третьому етапі випробування своїх провідних вакцин-кандидатів, вже в перші кілька днів зробили щеплення «декільком сотням людей».

Тедрос додав, що наразі світові лідери можуть зупинити нові спалахи, практикуючи «основи» громадської охорони здоров'я і боротьби з хворобами.

У п'ятницю, 31 липня, ВООЗ повідомила про найбільше одноденне збільшення числа випадків захворювання – майже 300 000 нових випадків за 24 години.

Нагадаємо: раніше у ВООЗ розповіли про чотири сценарії розвитку коронавірусу в різних країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті