Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Amazon дозволили купити 16% акцій британської Deliveroo

Amazon дозволили купити 16% акцій британської Deliveroo

Розслідування щодо того, чи не завдасть угода шкоди конкуренції, тривало 15 місяців

Amazon дозволили купити 16% акцій британської Deliveroo
фото www.flickr.com/photos/beersandbottles/35424660085

Amazon отримав дозвіл на покупку міноритарної частки в британському стартапі Deliveroo, який займається доставкою продовольства. Як повідомляє CNBC, це що поклало край тривалій боротьбі фірм з метою переконати регуляторів, що угода не завдасть шкоди конкуренції.

У травні минулого року Deliveroo оголосила, що залучила $575 млн фінансування, раунд очолила Amazon. Через два місяці Управління по конкуренції і ринків Великобританії загальмувало угоду, вивчивши потенційні антиконкурентні наслідки цієї угоди. Офіційне розслідування угоди почалось у жовтні.

Сьогодні, 4 серпня, регулятор опублікував своє остаточне рішення про інвестиції та дозволив Amazon отримати 16% акцій Deliveroo.

«Це фантастичні новини для клієнтів і ресторанів у Великобританії, а також для британської економіки. Компанія Deliveroo, яка народилася в Британії, буде використовувати інвестиції для розширення вибору і підвищення цінності для клієнтів, підтримки ресторанів і зможе пропонувати більшій кількості працівників гнучку роботу, яку вони цінують у міру розширення компанії», – повідомив представник Deliveroo.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті