ФБР прийшло з обшуками в офіси компанії Коломойського в Клівленді – ЗМІ

ФБР прийшло з обшуками в офіси компанії Коломойського в Клівленді – ЗМІ

Влада Клівленда проводить масштабне розслідування діяльності компаній, пов’язаних з Коломойським

ФБР прийшло з обшуками в офіси компанії Коломойського в Клівленді – ЗМІ
фото cleveland.com

ФБР у вівторок провела обшуки в офісах компанії з продажу нерухомості в центрі Клівленда, яка пов’язана з українським олігархом Ігорем Коломойським, передає cleveland.com.

Агент ФБР Віки Андерсон розповіла, що агенти обшукали офіси групи управління Optima в One Cleveland Center. Optima – це конгломерат компаній в Сполучених Штатах, які займаються купівлею/продажем нерухомості в Клівленді, в тому числі володіють One Cleveland Center і 55 Building на Public Square.

Андерсон повідомила, що агенти також мають ордери на обшук в офісі компанії в Маямі.

Влада Клівленда проводить широкомасштабне розслідування діяльності компаній, пов’язаних з Коломойським, яке триває вже досить давно. Коломойський є власником великої української бізнес-компанії Privat Group, керівники якої також входять до складу Optima.

Optima десять років тому придбала кілька будівель в Клівленді під керівництвом керуючого Хаїма Шоче. В останні роки її присутність на північному сході Огайо скоротилася.

Коломойський і українським партнером заснували ПриватБанк на початку 1990-х років. За даними Forbes, банк став одним з ключових фінансових інститутів України. Уряд України націоналізував банк в 2016 році після того, як розслідування виявило, що в банку багато років здійснювалися масштабні шахрайські схеми, повідомляє Forbes.

Власний капітал Коломойського оцінюється в $1,2 млрд. The Financial Times повідомляє, що Коломойський живе в Тель-Авіві і залишається «складною політичною фігурою» в своїй країні.

ЗМІ писали, що Коломойський відмовився організувати зустріч з Руді Джулані і президентом України Володимиром Зеленським у спробі накопати бруд проти кандидата в президенти від Демократичної партії Джо Байдена в минулому році.

Коломойський і його партнери по компанії Optima Management є найбільшими гравцями на місцевому ринку офісної нерухомості. За даними видання Miami Herald, на скуповування місцевих  активів Optima витратила близько $250 млн. Партнерами Коломойського з інвестицій в США є Мордехай Корф і Урі Лейбер, вихідці з єврейської громади штату Флорида.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло