Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Ярославський придбав банк «Кредит Дніпро» у Пінчука

Ярославський придбав банк «Кредит Дніпро» у Пінчука

Бізнесмен зобов'язується надавати банку повну фінансову підтримку для забезпечення належного фінансового стану

Ярославський придбав банк «Кредит Дніпро» у Пінчука
Бізнесмен Олександр Ярославський
Фото: пресслужба «DCH»

Бізнесмен Олександр Ярославський придбав 100% статутного капіталу (3,59 млрд акцій) банку «Кредит Дніпро» (Київ), йдеться в повідомленні банку в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Згідно з інформацією, бізнесмен направив лист про намір придбати 100% акцій в банк 29 квітня 2020 року.

Як повідомлялося, 30 липня 2020 року Національний банк України (НБУ) погодив пряме придбання Ярославським 100% акцій банку «Кредит Дніпро». Центробанк уточнював, що бізнесмен зобов'язується надавати банку повну фінансову підтримку для забезпечення належного фінансового стану.

Банк «Кредит Дніпро» заснований в 1993 році. Його єдиним акціонером на початок року була компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 червня 2020 року за розміром загальних активів (12,754 млрд грн) банк посідав 19-те місце серед 75 наявних.

Ярославський є власником групи «DCH». Інвестпортфель «DCH» містить активи в таких галузях, як будівництво та девелопмент (мережа ТРЦ «Караван Megastorе» в Києві, Харкові та Дніпрі, готель «Kharkiv Palace», ЖК «Воздвиженка»), фінанси (страхова компанія «ІНГО»), промисловість («ХТЗ», копальня «Суха Балка», Дніпровський метзавод), транспорт (міжнародний аеропорт «Харків»), спорт (регбійний клуб «Олімп»).

У жовтні 2019 року Ярославський заявив про готовність групи інвестувати в аеровокзальний комплекс міжнародного аеропорту «Дніпро», а також про готовність брати участь у приватизації ДП «Завод «Електроважмаш» (Харків) і «Харківобленерго», а в серпні 2020 року – про домовленості з китайськими інвесторами, що представляють «Skyrizon Aircraft Holdings Limited», спільно розвивати українське авіабудування і, зокрема, запорізьке ПАТ «Мотор Cіч».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті