Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
«ДТЕК» Ахметова буде продавати газ населенню та підприємствам

«ДТЕК» Ахметова буде продавати газ населенню та підприємствам

Заявку на укладання договору можна подати через інтернет

«ДТЕК» Ахметова буде продавати газ населенню та підприємствам
Фото: pixabay.com

Енергобренд «ДТЕК» – «YASNO» окрім електроенергії та енергоефективних рішень постачатиме природний газ населенню та юридичним клієнтам. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Наголошується, що ознайомитися з основними умовами договору на постачання газу для бізнес-клієнтів та подати заявку на його укладання можна через інтернет на сайті «YASNO» або в центральних енергоофісах у Києві, Дніпрі чи Маріуполі.

«Отримати індивідуальну консультацію з питань газо- та електропостачання бізнес-клієнти можуть дистанційно у своїх персональних менеджерів. Крім того, наші клієнти можуть замовити послуги енергоаудиту та енергосервісу для оптимізації своїх витрат на усі види енергоресурсів», – сказав директор з продажів та обслуговування клієнтів «YASNO» Євген Бушма.

Невдовзі обрати «YASNO» своїм газовим постачальником також зможуть жителі Києва, Дніпропетровської, Донецької областей та інших регіонів. 

З 1 серпня в Україні запрацював ринок газу для населення, в якому клієнт сам може обирати постачальника залежно від ціни та сервісу.

Відтепер населення може вільно змінювати постачальника. Це можна було робити ще з 2015 року, однак раніше регульована ціна майже завжди була нижчою за ринкову.

Ціни на газ буде формувати ринок, тому з'являється сенс у пошуку постачальника, який запропонує найкращу ціну на сервіс. До того ж, напередодні регулятор суттєво спростив процедуру переходу від одного постачальника до іншого, що має спростити життя споживачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті