Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Витрати на хмарні послуги виросли до рекордного рівня на тлі пандемії

Витрати на хмарні послуги виросли до рекордного рівня на тлі пандемії

Компанії витратили рекордні $34,6 млрд за квартал

Витрати на хмарні послуги виросли до рекордного рівня на тлі пандемії
фото www.flickr.com/photos/diversey/46600198075

У ІІ кварталі 2020 року компанії по всьому світу витратили на хмарні сервіси рекордні $34,6 млрд, що майже на 11% більше, ніж в попередньому кварталі, і на 30% більше, ніж за той же період роком раніше. Про це свідчать дані дослідницької компанії Canalys, передає WSJ.

Аналітики вказують, що на передньому краї знаходяться Amazon Web Services і Microsoft Azure. Зростання цін на послуги такого типу підтримується зростаючим корпоративним попитом на хмарну спільну роботу, дистанційні інструменти, е-комерцію, дистанційне навчання і потокову передачу контенту.

Збільшення вартості хмарних сервісів у всіх секторах відбувається в період економічного спаду через кризу, спричинені коронавірусом та наслідками протиепідемічних заходів, введених у країнах. Постачальники хмарних послуг здають в оренду комп'ютерні потужності і бізнес-додатки онлайн-компаніям, коли вони їм потрібні, часто за передплатою.

За даними аналітиків, понад дві третини організацій в світі в кожній галузі використовують ту чи іншу форму хмарних систем або додатків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті