Витрати на хмарні послуги виросли до рекордного рівня на тлі пандемії
Компанії витратили рекордні $34,6 млрд за квартал

У ІІ кварталі 2020 року компанії по всьому світу витратили на хмарні сервіси рекордні $34,6 млрд, що майже на 11% більше, ніж в попередньому кварталі, і на 30% більше, ніж за той же період роком раніше. Про це свідчать дані дослідницької компанії Canalys, передає WSJ.
Аналітики вказують, що на передньому краї знаходяться Amazon Web Services і Microsoft Azure. Зростання цін на послуги такого типу підтримується зростаючим корпоративним попитом на хмарну спільну роботу, дистанційні інструменти, е-комерцію, дистанційне навчання і потокову передачу контенту.
Збільшення вартості хмарних сервісів у всіх секторах відбувається в період економічного спаду через кризу, спричинені коронавірусом та наслідками протиепідемічних заходів, введених у країнах. Постачальники хмарних послуг здають в оренду комп'ютерні потужності і бізнес-додатки онлайн-компаніям, коли вони їм потрібні, часто за передплатою.
За даними аналітиків, понад дві третини організацій в світі в кожній галузі використовують ту чи іншу форму хмарних систем або додатків.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].