Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
«Укргазвидобування» не може почати експлуатацію 11 свердловин

«Укргазвидобування» не може почати експлуатацію 11 свердловин

Через це «Укргазвидобування» щодоби недоотримує близько 1 млн кубометрів газу

«Укргазвидобування» не може почати експлуатацію 11 свердловин
Фото: фейсбук-сторінка «Укргазвидобування»

«Укргазвидобування» (УГВ) не може почати буріння 11 нових свердловин через відсутність офіційних погоджень з боку держави. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Через це «Укргазвидобування» щодоби, за оцінками фахівців компанії, недоодержує близько 1 млн кубометрів газу і недоотримує відповідний прибуток.

В УГВ відзначають, що в рамках проведення оцінки впливу на довкілля (ОВД), зокрема експлуатації вказаних свердловин у лютому-березні 2020 року було виконано всі передбачені законодавством дії, в тому числі підготовлені й передані на розгляд уповноважених органів всі необхідні документи в межах розпочатих процедур ОВД.

«З огляду на ситуацію, викликану коронавірусом, а також недосконалість чинного законодавства у сфері проведення ОВД, протягом декількох місяців компанія не може отримати відповідних висновків, які б дозволяли почати роботи на низці нових об’єктів... Таким чином, з урахуванням вже втраченого часу, сумарні потенційні втрати газу компанії через неможливість почати буріння сягнуть 200 млн кубометрів», – підрахували в УГВ.

Як повідомлялося раніше, «Укргазвидобування» за 6 місяців 2020 року спрямувало понад 327 млн грн рентних платежів до місцевих бюджетів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті